Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megvette-e valaki Ráday Antal...

Megvette-e valaki Ráday Antal professzor levele alapján - mely a boritékot megnézve Svédországból érkezett - de alul van rajta 1156-os irányítószám is - az általa kínált fülcseppet. Használt-e?

Figyelt kérdés

2019. máj. 27. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vettem meg, de mivel hallás javító fülcsepp nem létezik, nyilván átverésről van szó.
2019. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tisztelt Válaszadó!

Én olyan embertől kértem választ aki megvette. Ön nem vette meg, tehát csak azért, hogy kioktasson másokat kár volt választ írni. Akkor tudná, hogy használt-e, ha használta volna.....

2019. máj. 28. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést.
2019. máj. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gabriella st válasza:
Ne vegye meg senki,ez egy nagy kamu cég,ismeretlen a levél eredete,ismeretlen az ember akinek a nevével hirdetnek,és a hallást nem igy orvosoljuk,azaz a hallás csökkenést.
2019. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gabriellának válasz

Nyilván aki arra hajlik, hogy ilyen forrásokból vásároljon, próbált már tenni orvosoknál is a hallása javulása érdekében, sőt esetleg - mint én - már régen kipróbált legalább egy - orvos által adott - de be nem vált hallókészüléket. Lehet, hogy a csúcskategóriás, méregdrága hallókészülékek jók, de azokat a nyugdíjasok nem tudják megvenni...................

2019. júl. 4. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!