Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányan nem oltatták be magukat...

JLCS kérdése:

Hányan nem oltatták be magukat,a mai napig Mo-n,akik "jogosultak"lennének?

Figyelt kérdés
Viktor nemrég 3millióról beszélt.Merre találhatók?

2021. júl. 13. 20:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
15%
10 gáz vagy, ezen az oltás sem segít, max ha meghalsz, kevesebb hülyeséget hordasz össze... Akkor mégis segít
2021. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
79%

Indiában a lakosság kb 5-8% van beoltva ,akkor a többi 90% mind idióta csak mi nyugaton európában vagyunk ilyen "intelligensek" mikor már azt se tudjuk eldönteni hogy fiúk vagy lányok vagyunk.


Nézzetek utánna a Dunning krüger efektusnak mert ez jellemző a "civilizált" emberre


Mindenki mindent tud aztán mikor rájőn hogy nem érti a válasz hogy ő a tudósoknak meg az orvosoknak "hísz".

Most akkor hiszel vagy tudod?

Hát persze hogy csak hiszel mivel nem te kotyvasztottad a pfizer démoni löttyét neked csak azt mondták ez nagyszerű lesz.

2021. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
20%

Még ennyi intelligens embert....

Az még különösen szép, kedves 12, hogy pont te dobálózól a Dunning-Krugerrel.....


Nem csoda, hogy mindig megvan a 2/3....

2021. júl. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
48%
13b és ha a 12 dobálozik, akkor az már nem is úgy van? Jó ez a szelektív világalkotás: ami tetszik nekem az úgy van, ami nem, az hülyeség. EGYBITES
2021. júl. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
42%

11-es

Én vagyok a gáz? A kérdezőnek a magyar nyelv használata láthatóan nem megy. Nem volt tiszta, hogy mit akar mondani a 4-es hozzászólásban és én ezt szóvá tettem. És egyből én lettem az "óvodás".

2021. júl. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
47%

14: ki beszélt arról, hogy ami tetszik nekem az úgy van?

Hiába tetszene a koncepció, hiába akarnék hinni a laposföldben, attol még nem lenne igazam, a Föld továbbra is gömb alakú. Ugyanez igaz a 12esre is. Hiába akarja azt hinni, a számok nem igazolják (csak ha felszínesen nézed őket, vagy félremagyarazod őket.)

2021. júl. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
31%
Itt vagyok mit szeretnél?..am vagyunk egy páran..
2021. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%
Egyébkent én mint oltatlan sosem beszélek le senkit az oltásról..ha valaki vágyott rá és olyat kapott amilyet szeretett volna még örültem is..én hiszem h mindenki képes eldönteni h neki mi a jó..
2021. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
77%
16 a Föld nem gömb alakú, hanem geoid. A többi meggyőződésed is ilyen szilárd lábakon áll?
2021. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

19: milyen éles látásról tettél tanúbizonyságot!

Ez volt az első igaz dolog, amit írtál....

2021. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!