Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy tabletta 1000mg akkor...

Ha egy tabletta 1000mg akkor az hány ml?

Figyelt kérdés
A macskám nem hajlandó be venni a vitamint tabletta formába ezért gondoltam megpróbálom máshogy csak hát az ilyen átváltásokban soha nem voltam jó

máj. 23. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Feloldanád a tablettát folyadékban?

Akkor mindegy, a hatóanyag ugyanannyi marad.

máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen átváltás nincs, csak az azonos jellegűeknél tudod megcsinálni (űrmértéket űrmértékbe, távolságot távolságba, tömeget tömegbe és így tovább - nem fogod a hőmérsékletet távolságba váltani, mert semmi közös nincs bennük). Ha 1 deciben vagy 100 literben oldod fel, ugyanúgy 1000 mg-od lesz benne, az adagolás nem változik. Nyilván olyan oldószerben és akkora mennyiségben célszerű megcsinálni, ami egyszerre elfogyasztható.
máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:
Elég ha az adagját feloldod vízben, tejben vagy mit tudom mit iszik a cicád.🐱
máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
Szóval olyan, mint a gyógyszerek is és mindegy mennyi vízzel veszed be, hogy 1 decivel vagy kettővel. Csak talán ne két literrel. :)
máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 🥹😅
máj. 24. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!