Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg igaz hogy a műkörmös...

Tényleg igaz hogy a műkörmös lámpa rákot okoz? Ezek szerint akkor a porcelán jobb? Köszönöm remélem van itt egy szakértő aki tud értelmes választ adni!

Figyelt kérdés
2021. júl. 14. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Az UV az káros igen, a műköröm részéhez nem értek, hogy mennyi ideig kell odatartani stb. Illetve h mennyire erős, mondjuk a naphoz képest
2021. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Használj led lámpát!
2021. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem jobban,mint a sok szemét kaja,amit megeszünk.Gondolom nem aludni akarsz a körmös lámpa alatt..

Az a 3 hetente össz félóra,amíg a kezed a lámpában van nem árt annyit,mint tűző napon egy félóra séta.

Tényleg , használj LED lámpát!

Attól csak a szemed romlik jobban.

2021. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A körmös akihez mentem volna uv/led lámpát használ! Azt mondta rám bízza ha döntöttem hívjam! Sajnos nem tudom eldönteni mert olvastam ilyet is olyat is!
2021. júl. 14. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire parázol akkor hagyd a fenébe.

Hidd el egy szolgáltatónak sem könnyű az olyan vendéggel/ügyféllel,aki problémás.

Ezt nem bántásnak írom,csak ha valaki ilyen szinten aggodalmaskodik, azzal több a gond,mint az öröm.Nem hiszem hogy örülne,ha két hetente járnál a nyakára,mert nagyító alatt nézegeted a bőröd,hogy miféle elváltozások lettek rajta

Szerintem lehet időpontot sem fog adni egy idő után,mert nem hiányzik neki,hogy az agyára menj havi párezer Ft bevételért.

Lehet kapni drogériákban levegőre száradó uv lakkot, otthon 10 perc magadnak és akkor nincs dilemmázás.

2021. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz csak utánna szerettem volna járni mielőtt megcsináltattam volna! Szerintem se nekem való köszi a segítséget!
2021. júl. 14. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!