Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül, mennyire fáj...

Mennyibe kerül, mennyire fáj eltávolítani 2 anyajegyet?

Figyelt kérdés
Egyáltalán egyszerre csinálják vagy külön kell bemenni? Kb. 5 cm-re vannak egymástól, a hasamon. 18 éves kor alatt hogy megy ez, kell hozzá szülői engedély, vagy anélkül is lehet? Nincs vele semmi egészségügyi baj csak esztétikai okok miatt, mert (szerintem) nagyok, és picit kidudorodnak.
2010. aug. 27. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fájt. Nekem :( 3 x 20 mp-ig nyomta rá azt a nagyon hideg valamit. De végül is olyan volt mintha elevenen sütöttek volna :s
2010. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem levágják vagy leműtik? Mert apukámnak úgy volt, igaz az elég régen volt.
2010. aug. 27. 14:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Régen igen. Ma már fagyasztják. Ez sokkal hatásosabb.
2010. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm
2010. aug. 27. 15:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Az anyajegyet fagyasztják? Nem szemölcsre gondoltak véletlen az előző válaszadók?

Tudtommal az anyajegyet lézerrel, vagy sebészi úton lehetséges eltávolítani.

2010. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ahaaa... Akkor most hogy is van?
2010. aug. 27. 16:48
 7/9 anonim ***** válasza:
[link] Tessék,olvass.
2010. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rólam 11 anyajegyet távolítottak el (4-et az arcomról), úgyhogy van tapasztalatom. Szóval az anyajegyeket lézerrel műtik, vagy kivágják. Ha nagy, és kidudorodó, akkor általában vágják (nekem mindet így csinálták). 18 éves kor alatt kell hozzá szülői engedély. Ha bőrgyógyásszal utaltatod be magad, akkor ingyenes, ha plasztikai sebésszel csináltatod, akkor változó (én az arcomról plasztikai sebésszel szedettem le, 45ezer volt az első, és minden további 15ezer. A plasztikai sebész mindig sokba kerül, de az arcon nem mindegy, hogy milyen heg van). Általában egyszerre le tudják venni, főleg, ha egy helyen vannak. Az érzéstelenítő beszúrása kellemetlen (arcin kifejezetten fáj, a hason csak kellemetlen), de ki lehet bírni. Ha bármi kérdés felmerülne, akkor szívesen válaszolok :)
2010. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Manna.Idaho válasza:
Ingyenes !
2012. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!