Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » így tényleg el lehet tüntetni...

így tényleg el lehet tüntetni az anyajegyet vagy csak valami "véletlen egybeesés"?

Figyelt kérdés
volt egy anyajegy a sípcsontomon és felmásztam 1 fára, annak az egyik hegyesebb ága beleszúródott az anyajegyembe vagy mellé nemtudom pontosan kb 5 éve volt és elkezdett vérezni mivel kicsi voltam nem törődtem vele és nem is zavart.pár nappal később az anyajegy helyén csak egy fehér folt volt, ugyanakkora mint az anyajegy, mára meg már teljesen eltűnt mintha ott se lett volna sohasem.ez mitől lehet? lehetséges így eltüntetni akár többet is?mert van néhány olyan ami idegesít...
2011. nov. 10. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tűnik el,ezt tényleg véletlen volt.Viszont ha zavar bőrgyógyász ingyen leszedi,mert sok a melanomás beteg és ezt jobb megelőzni.
2011. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!