Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kell helyesen használni...

Hogyan kell helyesen használni a mahaepe szappant?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 02:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint a marhaepe szappant, csak elírtam.
2021. júl. 15. 09:55
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy-hogy hogyan? Az anyagot ahol a folt van bevizesíted, a szappant is benedvesíted és megdörzsölöd vele az anyagot hogy habos legyen. Utána meg kézzel, vagy az anyagot önmagával dörzsölgetheted és ha kijött a folt kiöblíted. Ha meg koszos, akkor megismeteled a folyamatot. Vagy mire gondolsz?
2021. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy kell-e esetleg valamennyi ideig engedni, hogy hasson a szer, és hogy utána bele kell-e tenni egy sima mosásba a ruhát. A 2-es válasz hasznos, de az ott említett módon alkalmazva nekem nem adott jobb eredményt, mint egy közönséges mosdószappan vagy mosószappan. Az eddig említett módon alkalmazva a Fa szappan és a Vanish mosószappan jobb eredményt biztosított. De lehet, hogy vannak benne enzimek, amiknek idő kell a működéshez?
2021. júl. 15. 15:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Az, hogy epét tartalmaz, az arra enged következtetni, hogy inkább zsíros szennyeződések ellen jó, és gondolom enzimek vannak benne, amiknek valamennyi idő is kell hozzá, hogy ezeket lebontsa. Ki lehet javítani, ha rosszul gondolom, minden (akár számomra érthetetlen) információt és utánanézési lehetőséget köszönettel fogadok.
2021. júl. 15. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#2es vagyok. Én anyatejes babakakis foltok ellen használom, ha beszáradt van h hagyom kicsit ázni is, de nekem jobban kiszedi mint a Vanish (akár szappan, akár gél). Babaruha lévén én utána ki is mosom, de általában már úgy teszem a gépbe h nincs rajta folt.
2021. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!