Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Synlab jelenleg hogy adja...

A Synlab jelenleg hogy adja ki a leleteket?

Figyelt kérdés

Régen emailben küldték, és a PDF-et egy kóddal lehetett megnyitni. Ez még működik, vagy az új szabályok miatt csak feltöltik EESZT-be?

Köszi!



2021. júl. 15. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Most mar parhuzamosan a kettot. Nekem mondjuk az eeszt-ben hamarabb latszik, mint ahogy az email megjon.
2021. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Voltam már náluk ugye régen, akkor szépen elmondták, azóta is tudom a kódot, mert logikus, nem egy random számsor, viszont most egy másik vérvételi helyre mentem és semmit nem mondtak a leletkiadásról. Mivel az eddigi rendszert ismerem és az EESZT-t is meg tudom nézni, nem kérdeztem rá, mert úgyis meg tudom nyitni majd, jönni fog az email. Csak fura volt, és érdekelt, hogy most mi a protokoll.
2021. júl. 15. 12:32
 3/5 anonim válasza:

Szia, remélem olvasod még, miből áll a jelszó?

Rossz jelszót adtak meg...nemtudom megnyitni a leletemet pedig nagyon fontos lenne ..konkretan a hely nevét írták a jelszóhoz ..

febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha maguktol a synlabosoktol kapod, akkor igy tudod megnezni:

“ A Pácienseinknek küldött leleteket jelszavas védelemmel látjuk el.

Pácienseink esetében az emailben küldött leletek tartalmának megismeréséhez a TAJ szám utolsó 5, a születési év utolsó 2 és a születési hónap 2 számjegyének egymás utáni szóköz nélküli megadása szükséges.”


De az eesztben is fenn kell lennie, ott nem jelszavas

febr. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Köszi sikerült megnyitni ezzel amit írtal, eesztbe később került fel jóval
febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!