Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyetemi egészségügyi alkalmas...

Egyetemi egészségügyi alkalmasságin ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés
Közszolgálati Egyetemről van szó. Beszéltem egy ismerősömmel és azt mondta, hogy ott eü vizsgálaton teljesen meztelenül kell lenni a lányoknak is, mert a nemi szerveket is megnézik. De mi van olyankor, ha valaki pont menstruál? Egyáltalán ezt miért az az orvos végzi? Miért nem nőgyógyász? Én szívesebben mennek inkább nőgyógyászhoz, minthogy egy akármilyen orvos nézegessen engem...Egyébként még nem aktuális a kérdés, két év múlva készülök felvételizni, de addig minden információt szeretnék megtudni.
2021. júl. 16. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez ostobaság... Az ismerősöd talán oda jár? Konkretizáld kérlek, RTK vagy HHK egészségügyi alkalmasságiról van szó?
2021. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
RTK-ról van szó.
2021. júl. 16. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell meztelenre levetkőzni... Az ottani orvos egy alap belgyógyászati vizsgálatot csinál. Neked külön kell elmenned nőgyógyászhoz és az ott kapott leleteket kell elvinned az alkalmasságira.
2021. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És mit takar az alap belgyógyászati vizsgálat?

Tudom, hogy kell labor lelet, fogászati lelet, ezek szerint nőgyógyászati is. Akkor az ottani orvos mit tud még csinálni?

2021. júl. 16. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb. mint a háziorvosodnál. Vérnyomás, testsúly, magasság, vércukor, látásvizsgálat, ekg...


Külön kell vinned 1 éven belüli negatív tüdőszürő leletet, 3 hónapon belüli labor eredményt, 1 éven belüli fogászati szűrés leletet, 1 hónapnál nem régebbi nőgyógyászati leletre, illetve 1 éven belüli nőgyógyászati citológiai vizsgálati leletet.

2021. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!