Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az oltásellenesek tényleg...

Az oltásellenesek tényleg hisznek abban, hogy a beoltott emberek tüskefehérjéket szórnak rájuk és már egy lábtörést is erre fognak?

Figyelt kérdés

Beléptem pár oltásellenes csoportba, mert szerettem volna észérveket olvasni, de a legtöbb poszt arról szólt

-adjanak pénzt valami kóklernek

-igyanak meg mindenféle vegyszert, mert az jó

-oltott van a családban/közelükben, ezért már a legkisebb bajt is rájuk fogják

-fémtárgyak ragadnak rá a testükre és ezen hőzöngenek

-mindenkinek van egy eü-s ismerőse/rokona, aki mindent tud

-hihetetlenül modoros sztorik arról, hogy kinézték valahonnan mert oltatlan, de azért összekacsintott pár emberrel és a végén mindenki sírt és tapsolt

stb.

Azt azért hozzátenném, hogy az itthoni helyzetkezelés/oltási tervvel nem értek egyet, de könyörgöm ezekben a csoportokban konkrétan már ilyen babonás nénikék vitáznak szintű diskurzusok folynak.


2021. júl. 17. 02:10
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Igen, és kitudja lehet hogy titkon éppen a munkatársad vagy akármelyik személy akivel a hétköznapokban találkozol ilyen hülyeségekben hisz. Ott volt egy influencer csaj is (nem tudom a nevét) aki azt állította hogy neki azért késett a menstruációja mert egy oltott közelébe ment.

Ahogy Einstein is mondta: „A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos.”

2021. júl. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Nyilvánvaló, hogy ezek az emberek komoly kihívásokkal küzdenek vagy intelligencia, vagy lelki egészség terén. Úgyhogy ezek nem igazán lepnek meg.
2021. júl. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Tudnak még furább dolgokat is kitalálni
2021. júl. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Kuruzslókkal nem kell foglalkozni, eddig sem kellett.

EÜ ismerőse tényleg kb. mindenkinek van, és azért én is hallottam cifra dolgokat, amik nagyon nem a propagandát tükrözik.

2021. júl. 17. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Nos, saját tapasztalat.

Keresztanyukám szomszédja, egy 69 éves férfi. A covid megjelenése óta nem lépett ki hazulról, csak a felesége, mert ő bölcsiben dolgozik. Falun élnek. A felesége is minden szabályt betartott, a maszkot alig vette le magáról, mindent fertőtlenített..stb.

A férfi ugyan nem teljesen egészséges, cukorbeteg is. Februárban és márciusban mind a ketten megkapták ha jól emlékszem a Pfizer oltást. Május végére a férfinak mind a két veséje teljesen leállt, ezért hetekig dialízisekre kellett járnia, egyszer újra is élesztették. Júniusban egy vizsgálat kimutatta a tüske fehérjéket a veséjén.

Tehát covidos lett. Ma már jobban van, eredménye biztató.

2021. júl. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem minden oltásellenes (vagy oltásszkeptikus) ért egyet mindezekkel, valószínűleg még abban a konkrét fb csoportban sem. Vannak meglehetősen szélsőséges, vitatható konteók, de vannak racionális indokok, illetve saját negatív tapasztalatok is, amik alapján sok ember nem bízik a vakcinákban.
2021. júl. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy oltásellenesek?Ez nálatok valami idióta megbélyegzés vagy mi?
2021. aug. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen a véletlen műve,hogy az tömeges oltások után lett egyre több beteg.
2021. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!