Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz ha gyógyto...

Szuszi95 kérdése:

Szerintetek nem gáz ha gyógytornászként elmegyek egy gyógytornászhoz? 23/L

Figyelt kérdés

Gyógytornászként dolgozom, gerincferdülésem van. Nyilván tudom milyen gyakorlatok kellenek csak, vannak olyanok amelyeket egyedül nem tudok kivitelezni.

Csak olyan fura érzés, kicsit szégyellem hogy el kellene menni gyógytornászhoz, és félek hogy fognak rám nézni szakmailag ha meg tudják mit dolgozom...



2021. júl. 18. 21:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Dehogy gáz. :)

A fogorvosok is járnak fogorvoshoz, és a pszichológusok is pszichológushoz, ha úgy jön ki a lépés :D

2021. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem is igaz, a fogorvosok a saját fogukat is be tudják tömni és ki tudják húzni!
2021. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rajta mit szégyellni, a szakmaiságod nyilván felül tudja írni a szégyent, meg az hogy ilyen esetben szükséged van rá.Tanult, gondolom tapasztalt gyógytornász vagy, nem kell gáznak tartanod, ha te is arra szorulsz, amivel foglalkozol. Nyilván az ismerettségi körödben is találhatsz olyan gyógytornászokat,akikkel mondjuk egy évfolyamon tanultál esetleg.
2021. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%
Azért én itt a szakmaiságot rohadtul megkérdőjelezném. Ugyan én orvos vagyok, de bocs a gerincferdülés egy krónikus betegség, a betegnek olyan gyakorlatokat kell betanítani, amiket otthon egyedül, esetleg család segítségével tud csinálni. Mondjuk a kérdésen nem csodálkozom, a most végző gyógytornászok 95 százaléka ugyanis, pláza macska aki nagy ívben sz.rik arra mi a jó a betegnek.
2021. júl. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, már elnézést de én sem kérdőjelezem meg a te hozzáértésedet, de ezek alapján én sem nennék hozzád Mr. Doktorszöszi.

Nyilvánvalóan azért van ambuláns kezelés illetve folyamatos fizioterápia mert azt a beteg otthon is el tudja végezni. Ennyi erővel orvosokra sincs szükség mert a google mindent megold.

És ne haragudj de nem ismersz engem, és a te ne feltételezz rólam semmit se, mert a most végző orvosok is elmehetnek trágyát lapátolni.

2021. júl. 19. 18:26
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Folyamatos fizioterápia... Na ez az ami a való világban nem létezik. A 14 alkalmas fizióért is könyörögni kell, mert az átlag gyógytornász elmegy ugrálni egy welnessbe érdemi munka helyett.
2021. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Ami meg a most végző orvosokat illeti ők nem büfé-ruhatár szakon végeztek, amit bárki el tud végezni.
2021. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
7. Hanem beképzeltség szakon, úgy látom. :) Lenéző, felsőbbrendű szakon.
2021. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Lehet utolsó. A helyzet viszont az, hogy a gyógytornászat tök hasznos lenne... Ha nem plázliba szak lenne, hanem ténylegesen szakembereket képeznének. Próbáltál már nem magánban gyógytornászhoz menni? Megsúgom nem nagyon fog sikerülni. Mert elenyésző hajlandó a végző hallgatók közül ténylegesen dolgozni.
2021. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Az bezzeg senkinek nem jut eszébe hogy úgy küldik el államvizsgázni a hallgatókat, hogy még az életbe nem láttak beteget? Ez is nyilván a hallgató hibája...nem tehetnek arról hogy úgy kapnak diplomát hogy esélyük sem volt beteghez nyúlni mert lehetőséget sem ad a krva jó oktatás. De persze erre senki nem gondol a lényeg hogy csak buta plázalibák vagyunk.

Az orvosok meg kérik a zsebpénzt máskülönben csoda ha hajlandóak a betegre nézni, persze tisztelet a kivételnek.

2021. júl. 20. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!