Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A H1N1 világjárványról kiderül...

A H1N1 világjárványról kiderült, hogy sokkal nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Ez fog kiderülni a koronavírus világjárványról is?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 11:34
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
27 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ez már kiderült mióta a köztudatban van xD
2021. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Ez már 2019 decembere óta köztudott, legalábbis azok körében, akiknek van szemük és nem csak a médiából tájékozódnak🤣
2021. júl. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Mar kiderult. Csak most a politikai hozzaallas egeszen mas. A kormanyok sulyos mertekben akarjak korlatozni a jogainkat es erre nagy orommel hasznaljak a kamujarvanyt.
2021. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eléggé kezd egyértelművé válni hogy mi a helyzet.Féligazságokat közölnek
2021. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Hátööö... az összhalálozási adatokat is elég csúnyán megdobta a járvány, azzal együtt is, hogy pl. közlekedési balesetben sokkal kevesebben haltak meg közben és enyhe volt az influenzajárvány is. Ez az én megítélésem szerint elég nagy "láng", és nem tűnt úgy, hogy a "füst" aránytalanul nagy lett volna ehhez képest. A halottakon túl sok ismerősöm szenved hónapok óta maradványtünetektől: szaglásvesztés, kihullott haj, cukorbetegség... Meg jópáran nem jutottak orvoshoz a rendszer túlterhelődése miatt. Utóbbiakról hivatalos statisztikát nem tudok, de az ismerősi körömben is látványos.
2021. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

#2 Fu de okos vagy te bakker. 2019 decemberében mit néztél a szemeddel ami nem a média? Amikor Kínán kívül szinte még sehol sem volt jelen a vírus? Ekkor még statisztikát sem lehetett volna csinálni annyira az elején voltunk.


Pont az derült ki hogy Kínában a média volt az amiezerrel próbálta eltussolni a helyzet súlyosságát.


Aztán ott van az hogy alapszintű biológia hogy a vírusok idővel mutálódnak. Mikor a brit variáns kezdett el terjedni több ember került kórházba vagy halt meg a környezetemben. Anyám pedig saját szemével tapasztalhatta meg hogy milyen mikor rekord számú ember van lélegeztetőgépen mivel EÜben dolgozik.


Nem a médián keresztül tapasztaltam ezeket. Na erre mit mondasz

2021. júl. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak kiderült, hogy ez a "pandémia" is egy mocskos nagy átverés volt. Tudtam én ezt az elejétől fogva.
2022. dec. 4. 20:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokan tudtuk. En 2020 tavasz vegen mar tudtam.
2022. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Persze, hogy sokan tudtuk, de sokkal többen nyalták be ezt a szart, és nyomják még most is ezerrel a propagandát. Jó sok agymosott embert sikerült kreálni.

De szerencsére mi meg tudtuk őrizni a józan eszünket.

2022. dec. 4. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!