Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anorexiás lennék? (bővebben lent)

Anorexiás lennék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval olyan 2 hónapja vettem észre. Sok oldalt átnéztem ebben a témában de a ti véleményetekre vagy tapasztalataitokra is kíváncsi vagyok. Tinédzser vagyok még. 1.-s korom óta csúfoltak a súlyom miatt. Ha tehetem minden diétát és zsírégető edzést kipróbálok. Alig eszem amit szüleim gyakran szóvá is tesznek. Bármelyik ismerősömmel találkozok mindenki azt mondja milyen sovány vagyok de én még mindig úgy érzem, hogy kövér vagyok. Éheztetem magam. Keveset is iszok. Mindig fogyni akarásom van. Szerintetek anorexiás vagyok?

2021. júl. 21. 15:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez nem egészséges, nem normális, fogyni nem így kell! Beszélj a szüleiddel, ha kell, vigyenek szakemberhez! Sok kitartást!
2021. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez kialakulóban lévő anorexia. Hamarosan jelentkezni fognak a tünetek ha így csinálod.

Hulló haj, töredező lila körmök, elmaradó menzesz, állandó fáradtság és fázás, vitamin-és tápanyaghiányok, ha nagyon keveset iszol infúzióra is kerülhetsz később, el is ájulhatsz, ha túl keveset eszel... stb., ez csak néhány indok, amiért ne csináld, ezek hosszútávú következmények, ne akard, hogy maradandó károsodásod legyen!

2021. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!