Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden állampolgár kötelezhető...

Minden állampolgár kötelezhető a covid elleni védőoltásra? Szerinted bevezethető ez a gyakorlatban?

Figyelt kérdés
Szerintem nem. max,bizonyos szektorokban.
2021. júl. 21. 20:01
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
Nem kivitelezhető mert aki nem akarja magát beoltatni az nem is fogja bármi legyen a hátránya belőle.
31 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Munkahelyen is szemétség bevezetni, én biztos nem fogom magam beoltatni akkor sem, ha a munkaadó kötelez erre, inkább rúgjanak ki.
2021. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
sokan vannak igy ezzel,már sokan felmondtak ez miatt az egészségügyben a média hallgat erről.
2021. júl. 21. 21:29
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Gusztustalan, hogy ennyire erőltetik ezt az oltást, nem értem, miért tűrnek el mindent az emberek.
2021. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
ez a divat a jelenlegi kormánynak miért türnek el mindent? korrupció,lopások,stb,
2021. júl. 21. 21:41
 5/18 lencsefőzelék ***** válasza:
75%
Nem véd, hanem megbetegít, hosszú távon akár meg is ölhet. Mivel kísérleti vakcináról van szó (semmi köze a hagyományos oltásokhoz), ezért nem tehetik kötelezővé. Ha mégis azzá teszik, akkor szembe mennek az univerzális törvénnyel (szabad akarat), és fel kell lázadni ellenük, elsöpörve őket a föld színéről.
2021. júl. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Én már tavaly jeleztem a munkáltatómnak h ha kötelezőve teszik az oltást lelépek...
2021. júl. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
Lidlipú, az itteni megnyilvánulásaid alapján talán jobban is járnának, ha lelépnél.
2021. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7-es a te meggyőzödésedet kérlek másra ne erőltesd rá,ez olyan "fideszes"

köszi.

2021. júl. 22. 15:34
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Én sem toleralnám..lépnék..
2021. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek kísérleti vakcinák. Azért se teszik kompletten mindenkinek kötelezővé, mert senki, még a gyártó se vállal felelősséget az esetleges akár durvább mellékhatások miatt.

Ritka undorító hogy az egészségügyben kötelezővé tették. Anélkül nem dolgozhatsz, fizetést nem kapsz, kötelező beoltatni magad, de azért az orrod elé tolják a papírt, hogy ha beoltatod magad, neked kell vállalni ezért a felelősséget. Ez hányinger, hatalommal való nagyon durva visszaélés, zsarolás, kényszerítés!

2021. júl. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!