Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas kalciumszint vérképben!...

Magas kalciumszint vérképben! Milyen további vizsgálatokra és kezelésre számíthatok?

Figyelt kérdés

Ha ez számít, már 10 éve is ennyi volt, az akkori orvos nem foglalkozott vele, de az a háziorvosom, akit hagyjunk (egyéb okok miatt).

Egy lelkiismeretes orvos merre küld tovább?


Nekem 2,74 az érték, olvastam, hogy ez már tényleg sok.

Szűrnek majd rák ellen, lesz csontsűrűség vizsgálat?

Vesét is vizsgálnak?


Milyen krónikus betegség okozhatja ezt?



Sokára jutok el az orvoshoz, aki a labort kérte, kérlek, segítsetek!


2021. júl. 23. 08:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem. Az a magas kalciumszint okát is megmutathatná? (Mellékpajzsmirigy akármicsoda.)
2021. júl. 23. 22:32
 12/16 anonim ***** válasza:
Láthat valamit, ha lát talán tovabbkuld komolyabb kepalkotora/biopsziara. Nem mindig látszódik a vérben az eltérés. Ezért kérnek az endokrinológusok pl pakzsmirigyhez uh és labor leletet (tsh,T3,t4, anti tpo ...stb)
2021. júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Hát, lesz még néhány köröm az orvosoknál az elkövetkező időszakban. Nem kicsit félek, a fogyásomat segíti ez az időszak. Legalább kezelni fogják a betegségeimet.

2021. júl. 23. 23:45
 14/16 anonim ***** válasza:
Szívesen, szép hétvégét!
2021. júl. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
(még annyit hozzáfűzök, H ne aggódj, nekem olyan problémám van, amit tőlünk nyugatra komolyan vesznek, itthon kirohognek... :)) Sokan vagyunk ezzel így :/
2021. júl. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm és viszont kívánom!

Neked mi a gondod?

2021. júl. 24. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!