Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most már míg él az ember...

Most már míg él az ember addig oltakozni kellene?

Figyelt kérdés
Fogadok hogy még egy 10. oltásra is köteleznék az embereket, mert ennyi nem lesz elég, és még lehet keveset is írtam, mert lesz többször is. Még 2-szer elment, de most már míg élek azért nem szeretném oltatni magam.
2021. júl. 24. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A covidjarvanyt egy beeteto muveletkent kell felfogni, a cel a folyamatos immunizalas elfogadtatasa.
2021. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
trollkodsz?uszitasz?vagy unatkozol?a kötelezö szónál már megbuktál . Ahhoz hogy a személyiségi jogaidban korlátozhassanak szükségállapotot kell bevezetni ami csak terrortámadás esetén van. akkor vetik be a katonaságot. különben kurvára nem kötelezhetnek arra hogy beoltasd magad.
2021. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2#, ha munkahelyek másképp nem alkalmaznak, az már egy kényszerítés, mert éhen halni, eladósodni senki nem akar.
2021. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Én már tavaly márciusban is azt mondtam, addig nem nyugszik a WHO, amíg valami jóképű kötelező oltást a nyakunkba nem varr.
2021. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!