Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Régóta nem érzek szagokat és...

Régóta nem érzek szagokat és ízeket sem pontosan, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Augusztus 1.-én lesz 8 hónapja, hogy nem érzek szagokat, és ízeket. Mikor az étel gőze felé hajolok és próbálom szagolni, csak kellemetlen, büdös szagot érzek. Vannak bizonyos erősebb szagok, amiket érzek, pl. a fahéj, kávé stb. Íznél nem ilyen rossz a helyzet, viszont az sem tiszta. Utána olvastam neten, hogy Covidon kívül mi miatt tudom elveszteni ezeket a képességeket, viszont nem nagyon találtam. Ilyen fordult már elő valakivel? Mikor kapta vissza a szaglás és ízérzést? Meddig tartott? Esetleg valami itthoni tipp, vagy forduljak fül-orrgégészhez?

2021. júl. 26. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
Miért veted el a covid szövődményt? Tökéletesen illik rá a leírás. December-január környékén a második hullám közepe volt, simán áteshettél rajta tünetmentesen.
2021. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jellegzetes poszt covid tünet. De okozhatja neurológiai probléma is, vagy akár fül-orr-gégészeti is.

Ha neten keresgélsz, fantomszaglás néven találsz róla információt.

2021. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!