Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Bécsi Cannabis automatában...

A Bécsi Cannabis automatában lévő Cannabisztól , az alacsony THC tartalma miatt , be lehet tépni vagy túl alacsony a THC tartalom ?

Figyelt kérdés

#Bécs #THC #marijuana #Cannabis automara
2021. júl. 26. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
A CBD nem kannabisz.
2021. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A THC tartalmuk 0.3 százalék. A cbd tartapma pedog 19 és felette. De nem is ez volt a kérdés.
2021. júl. 26. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet tőle betépni. Ezért is legális. Magyarországon nem lehet forgalomba hozni de ha veszel kint és hazahozod akkor tudtommal nem lehet bajod belőle. 0.3 % THC tartalom az gyakorlatilag 0. Egy komolyabb holland fűben van akár 30% is. Hasonlítsd össze a két mennyiséget.
2021. júl. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát 0,3-as vad kender murva levélből ha bevágatok 3grammot egy nagy pipából.., akkor érzek már valamit.

Viszont szerintem ezeknél a cdb-s füveknél ezt max értéknek írták fel. Szóval helyenként elérheti maximum a 0,3 %-ot is. De eleve nem éri el, csak elő fordulhat. Emellett a nagy dózisú cdb még akadályozza is a thc hatását. Tehát nem nagyon lehet betépni.

Bár ha leküldesz 10-20 grammot egy kályhacsőből készült pipából akkor kiderül. Viszont kíváncsi lennék ezt kinek hogy díjazná a tüdeje 😃

2021. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Egy jó vadkenderben jóval több mint 0.3 a thc tartalma.
2021. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár vadkendernek hívjuk a ruderalis-t ami feltehetően egy nagyon régen kivadul indica variáns ami elterjedt egész eurázsiában, és vadkendernek hívjuk a spontanea-t ami kivadult ipari kender, aminek a thc tartalma max 0,2 % és a cbd tartalma is alacsony. A ruderalisban simán lehet 2% thc feltéve ha nem magosodik sz@rrá és a cbd tartalma is magas. Aki ért hozzá meg tudja különböztetni őket, bár szerintem nem éri meg rá fecsérelni az időt.
2021. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

> 5 - 6

Tudom én azt. Sok-sok évig tartott mire először beszívtam tőle. Volt olyan is amikor full virágost találtam. (Viszont nem azon múlik főleg hogy mennyire virágzik, hanem hogy milyen a tő.) Főleg a murva levelesre szoktam ráállni.. Keresni szoktam őket a kukoricások végén, meg a réteken, és le szoktam szedni kb egy cigire való magost. Azt kiszárítom, és átszitálom szúnyoghálón. Egy kis cigipapíros cigit szoktam csinálni. Ha annyi is bead valamit, azt be szoktam kategorizálni egy 1-től 10 es skálán hogy milyen erős - és így területeket szoktam keresni. Volt hogy térképet is rajzoltam :) Ez azért érdekes mert ahol erősebbek vannak, ott általában minden évben találni. A 10-es szint nekem a legerősebb ami már már vetekszik a rendes fűvel (mennyiségben) viszont ízre eléggé gáz. Viszont 10-es szintűt nem minden évben szoktam találni. Nyár végén meg meg szoktam a gyantásokat csinálni hasisnak. Ez is eléggé húzós szokott lenni, mert ilyen 5 kilométereket szoktam gyalogolni a tűző napon, és több óra alatt szoktam kb 1 grammot előállítani (viszont azt full vegyesből). Ennyi munkával ez nagyon húzós, és ugyan a tiszta vadkender hasis be tud ütni - de mégis elég rövid a hatásideje, és lájtos az igaziakhoz képest. Idén is bekattantam és több mint 20 növényt leteszteltem - amiből csak 2 tő volt az erősebb 4-es - és 7-es szintű - de találtam több 2-es - és 3-as szintűt is. Szóval csak keresni kell :D


Csakhogy nekem problémát jelent a drog függőség az életemben (és itt nem pont a fűre gondolok). Most sikerült egy ideje tisztának maradnom, és találtam egy csoportot is ami segít ebben. Viszont félek hogy a fű csak vissza húzna - szóval a szívással, és a keresgéléssel is felhagytam. Aztán majd kiderül hogy tényleg kibírom-e nyár végéig.


Egyébként nem lehet ez sem túl egészséges. Volt olyan év amikor napi szinten 10 grammokat szívtam el (egy gyengébb 3-as szintű fűből) mert rengeteg volt. A végére már rendes sárga színű volt a köpésem is. Ilyen mennyiségű füst tutira nem tesz jót a tüdőnek. Viszont ezt leszámítva jó a vad kender, mert úgy be lehet állni hogy nem kell gázos emberekkel kapcsolatba lépni. Már akinek van rá ideje, és türelme :D

2021. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát ez durván hangzik , bár én inkább bongból fogyasztom, nem vettem észre különösebb változást, havi szinten 20 és 50 g között pusztítottam el. Tapasztalatom szerint ez inkább jó hatással volt rám, bár meglehetősen éreztem a tudom rendesen.. :DDD

Elismerésem a réten kutakodásért a vadkender keresése érdekében, én talán hamar feladtam volna hogy őszinte legyek.

Éltem sok szerrel életemben, voltam én is függő de a főtől egyszerűen nem tudok lemondani , és mivel Hollandiába nagyon drága a kiutazás , maradt Ausztria ahova 20 az utazás oda-vissza.

2021. aug. 7. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!