Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érezném ha a fülembe mélyen...

Érezném ha a fülembe mélyen maradt volna a fültisztítónak a kis pamacsa?

Figyelt kérdés

Ma ahogy tisztítottam a fülem, egyszercsak éreztem hogy mintha már nem lenne puha és amikor láttam nem volt rajta pamacs.. Viszont amugyis vannak hibásak ezekben és lehet nem figyeltem hogy ez is az lenne. Rögtön arra gondoltam belement akkor el kezdtem piszkálni hogy ki jöjjön ha bent is van viszont már amikor az elején nem gondoltam hogy nincs rajta a pamacs kicsit durvábban is tisztítottam sajnos.

Akármivel próbáltam nem jött ki belőle. Főleg csipesszel. Próbálta a párom is ki is mosta többször elég erősen lámpával is világított látta a végét is mármint a membránt is azt mondja nincs semmi az biztos.

De nyilván ő nem orvos. De sok mindent tud.

Szóval igaza van és akkor látná ha lenne baj meg én is érezném hogy elszakadt ott valami?


2021. júl. 27. 17:12
 1/1 Senior Séf ***** válasza:
100%
Persze, hogy éreznéd.
2021. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!