Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt hiszem túl mélyre nyomtam...

Azt hiszem túl mélyre nyomtam a fültisztítót és eldugíthatta a fülemet, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Még sose fordult elő ilyesmi, szerintem túl mélyre nyomtam és a zsír eltömíthette. Nagyon tompán hallottam, aztán egy picit még belenyultam, nem annyira mint korábban, és kidugult. Viszont éjjel ahogy oldalra feküdtem megint úgy éreztem hogy be van dugulva. Mit tudok ezzel itthon csinálni, lesz belőle valami baj?

Koronás is vagyok, még több mint 1 hétig karanténban, szóval nem tudok elmenni orvoshoz. Nagyon megijedtem, buta voltam tudom :(



2020. nov. 5. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Amikor a gyerekemnek dugult be a füle a fülzsírtól, az orvos kimosta. De javasolta, hogy esetleg ilyenkor a fülbe paraffinolajat kell cseppenteni, elméletileg az is fel tudja oldani a fülzsírt.
2020. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Furdes kozben meleg (de nem forro), alacsony nyomasra allitott zuhannyal kimosod. Lehet hogy nem 2 perc lesz hanem 10, de lassan kijon a cucc.
2020. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Egyik tanács se vált be nálam, amikor sikerült nekem is felnyomni. Sajnos csak a fülmosás a hatásos. De próba, szerencse.
2020. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálkozok ezekkel, ha meg nem válik be akkor orvos a karantén után, remélem addig nem lesz bajom tőle. (az éjjeli bedugulás után újra kidugult)
2020. nov. 5. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Nekem egy teljes Audispray megoldotta annakidején.
2020. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmi keresnivalója ezeknek a fülben. Íme az eredménye.
2020. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!