Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek alkoholista leszek?

Szerintetek alkoholista leszek?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete mar, hogy minden este iszom. Sokaig probaltam a lelki fajdalmaimmal szembenezni, aztan 2hete vettem egy uveg bort, elkezdzem iszogatni, majd azt vettem eszre, hogy, ahogy fogy a bor, ugy mulnak a fajdalmak. Azota minden estem igy telik. Valamilyen alkoholt fogyasztok, amig elnem mulnak a fajdalmak. A fajdalmaim leginkabb este jelentkeznek, napkozben eleg ritkan veszem eszre oket, de este mindig elojonnek es azota alkohollal nyomom el oket. Ez szerintetek ahhoz vezet, hogy alkoholista leszek?
2021. aug. 2. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha így folytatod akkor igen.
2021. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok alkoholista lenni. De mostis megittam mar majdnem egy uveg bort. Mit lehet ezzel tenni? Nem akarom igy elni az eletem, de olyan jo erzes, mikor megszunnek vegre a fajdalmak. Nem szoktam fetrengeni es hanyni meg ilyenek. Csak jo kedvem lesz es megszabadulok a fajdalmaktol.
2021. aug. 2. 22:07
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Már az vagy.
2021. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
3# Jól írja, te már alkoholista vagy. Fordulj pszichológushoz, illetve ha képtelen vagy letenni az italt, akkor addiktológushoz is.
2021. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2 hét alatt nem hiszem, hogy valakiből alkoholista lesz. Vsgy tévedk?
2021. aug. 2. 22:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2 het alatt nem, de mivel rajottel h kur*ara ellazit, meg "megoldja a problemadat" holnap is inni fogsz meg jovoheten is
2021. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Nagyapám se volt alkoholista, csak 70 éven át szeretett inni. (Ő is így kezdte)
2021. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ő már mást szeret. Ezt sehogy nem lehet megoldani. Se pszichologus se addik akármi
2021. aug. 2. 22:30
 9/12 A kérdező kommentje:
Életem első szerelme volt és egyszerűen elhagyott egy szó nélkül. Az életem adnám érte és ő csam így itthagyott valaki másért xd
2021. aug. 2. 22:38
 10/12 A kérdező kommentje:
Probaltam feldolgozni, de ezt nem tudom. Nagyon szeretem őt.
2021. aug. 2. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!