Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszichés vagy fizikális a...

Pszichés vagy fizikális a gyomorfájásom?

Figyelt kérdés
Elegge odafigyeltem a helyes etkezesre, habar tenyleg szerettem volna egy kis izmot felszedni. Egyik nap kicsit sokat ettem, este fel is keltem hanyni. Azota lecsokkent az etvagyam. Mult heten, 3 napon at nem is birtam szinte enni, es megmaradt ez az esti hasfajas is. Ilyenkor parosul hozza egy minimalis hanyinger is. Korulbelul 2 napja erzem magam jobban, jobban birok enni, bar nem ugy, mint az egesz elott. Viszont nem mulik el ez az esti dolog, es elkezdtem azon gondolkodni nem e psziches, mivel felek igazabol a sulyvesztestol, es attol hogy ujra nagyon vekony leszek. Nem szeretnek mar nagyobb lenni, izmosabb, csak ezt a format megtartani ugy hogy egeszseges legyek. Tud esetleg valaki tippet erre? Mi enyhithetne a hasfajast, vagy hogyan tudnam kicsit befolyasolni, hogy ne gondoljam tul a dolgokat?

2021. aug. 2. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán a háziorvos tudna rá válaszolni.
2021. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sok féle betegség lehet a háttérben. Gyomorrontás, fertőzés, szervi panasz. A pszichés csak egy a sok közül. De ha amúgy nem vagy ilyen sztresszelos típus, akkor az kvázi kizárva. Úgyhogy menj el szerintem orvoshoz. Kezdésnek vérkép, hasi ultrahang, utána gyomor és vastagbél tükrözés. Ha minden negatív akkor lehet a sztresszeléstől, de még akkor se biztosan. Csomó dolgot ezek sem mutatnak ki, pl parazita fertőzések, autoimmun betegségek.
2021. aug. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!