Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy lehet a baj?

Nagy lehet a baj?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hónapja, pontosan nem tudom, bevertem a fejem a műanyag ajtókeretbe. A barátom hirtelen felkapott a kezébe és a fölöttem lévő ajtókeretbe nagy svunggal beütöttem a fejem tetejét. Nem volt túl kicsi az ütés, de csak közepesen fájt, tettünk rá jeget, pihentem, de ezen kívül semmi bajom nem volt. Nem volt pukli, nem volt hányingerem, kettőslátásom, nem zsibbadt semmi. Még 1-2 napig utána picit éreztem az ütés helyét, de semmi komolyra nem kell gondolni és utána meg is szűnt mindenfajta fájdalom.

Csakhogy mostanában, 2-3 hete elkezdtem érezni, hogy abban a pontban, ahol akkor megütöttem a fejem, újra fájni kezd. Eleinte csak nagyon enyhén éreztem, utána 1 hétig nyaralni voltam, ott egyszer sem éreztem a fájdalmat és most már kb 1 hete szinte egész nap, reggeltől estig fáj abban a pontban a fejem, hol gyengébben, hol erősebben.

Rosszakat olvastam erről, félek, hogy baj van, valaki tud valami tanácsot adni?


2021. aug. 3. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk menj orvoshoz? Jobb megnézetni..
2021. aug. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kecskeember ***** válasza:
0%
Én válalnák gyermeket a helyedben.
2021. aug. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nincs otthon röntgen vavy MRI vagy CT géprd dugiban :D orvoshoz kellene fordulni. Mi itt nem latunk a fejedbe.
2021. aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Történhetett enyhe bevérzés a koponyacsont alatt.
2021. aug. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!