Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van aki nyáron úgy megfázott,...

Van aki nyáron úgy megfázott, hogy nyaralni sem tudott?

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van
2021. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor voltam nyáron is beteg, de nem megfazás, hanem vírus
2021. aug. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es mi volt a bajod? Hol kaptad el?
2021. aug. 3. 17:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Vírus, és a szomszéd Piri néni konyhájában.
2021. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80 napos megfázás?
2021. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Ez még a covid előtt volt, többször volt hogy 38-39 fokos lázzal itthon feküdtem nyáron, mindenem fájt. Reszkettem a láztól, de elmentem dokihoz, az meg hülyén nézett rám, hogy vírussal minek mentem ha nem kell igazolás (még sulis voltam), mert nyár van🤷


Aztán 2 nyáron is történt hogy a seggemen valami tályog keletkezett, na az sem volt kellemes, 2 hétig szenvedtem vele. Az egyik pont akkor amikor 39 fokos lázam volt👍 kellemes volt a kettő együtt a negyven fokos kánikulában. Ráadásul be kellett menni a sebészetre, felvágták gyulladtan, érzéstelenítés persze nuku, beledugtak egy csövet amivel leszívták a gennyet, aztán(!) kaptam érzéstelenítést, utána járhattam sebtisztításra.


Idén már haladás, mert csak 2 napig volt valamitől hőemelkedésem. Nem tudom mitől, mert be vagyok oltva covid ellen, csináltam covid tesztet is, és negatív lett. A dokim szerint valami másik vírus okozhatta. Ja meg idén is lett tályogom, csak idén sokkal jobb helyen (irónia), a nemi szervemnél, de most nem lehet ám csak úgy orvoshoz menni! Most időpontot kell ám kérni, és 3 hét múlva felhív telefonon(!) hogy konzultáljon velem egy időpontról basszus! Röhejes!

2021. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
valamiért mindig nyáron vagyok beteg, nyaraláskor.
2021. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!