Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ügyfélkapu segítségével...

Ügyfélkapu segítségével lekérhetőek a gyermekkori korházi ellátások dokumentumai?

Figyelt kérdés
Nemrég csináltattam ügyfélkaput pontosan emiatt, nincs meg semmilyen papírom a gyerekkoromból. De nem tudom hol lehet ezt megnézni. Egyáltalán van ilyen opció?
2021. aug. 11. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hány évre visszamenőleg szerepelnek az egészségügyi adataim?


Az EESZT-be a 2012. november 1-jét követően keletkezett adatokat kell feltölteni, amit a szolgáltatóknak 2020. január 1-jétől 180 napon belül, vagyis 2020 június 29-éig kell teljesíteniük. Innentől az adatok folyamatosan gyűlnek, tehát a terv az, hogy például hetven év múlva mind a hetven évre vonatkozó egészségügyi adatod elérhető legyen a rendszerben.

2021. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet ,az ellátások ha jól tudom 10évig visszamenőleg vannak csak meg. A papírok meg mióta van eeszt.
2021. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. aug. 11. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!