Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye helyre fog jönni a hajam?

Ugye helyre fog jönni a hajam?

Figyelt kérdés

1-2 hete kezdett olyan lenni hátul a fejbőröm, 1-2 ponton,hogy ég és fáj. Azt észrevettem mikor így széthúztam a hajat,hogy nem annyira sűrű,hiányoznak szálak,és attól félek ez csak tovább fog menni és még ritkább lesz. Alapból nem látszik ki a fejbőr csak ha elválasztom akkor látszik hogy valami nem jó,de ha így haladunk...

Bármit csinálok nem múlik el,nyugtató,hűsítő dolgokat használok rá,természetes összetevősöket

Megnézettem egy bőr és hajgyógyásszal és nem láttak semmit. Azt mondták valszeg akkor a szőrtüszők gyulladtak be,mert hogy most meleg van,beizzadt,nem szellőzött eleget. Mert nagyon sűrű ott hátul a hajam(vagyis volt),szóval meglehet ez,de akkor eddig hogy nem fordult elő ez sose..?

Most ilyenkor ugye ha helyrejön visszanő a kihullott haj? Hogy egy ilyentől nem pusztulnak el a tüszők?


2021. aug. 11. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Menj el másik bőrgyógyászhoz ! Több szem többet lát.
2021. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Labort néztek? Lehet hiánybetegség tünete is, vagy akár attól is hullhat, ha van egy gyulladás a szervezetben.
2021. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Olyan nagyító kamerával meg volt nézve,semmi elváltozás


Vérvétel áprilisban volt legutóbb és tiszta volt. Nem tudom mitől lenne gyulladás


Csak szimplán ég egy hüvelykujj nagyságnyi helyen és ott hullik

2021. aug. 11. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az 1ik fogam miatt volt ez!! Magándoki vette észre. Tbs rendelesen azt mondták minden ok..
2021. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fog miatt égett a fejbőröd? Az érdekes :))
2021. aug. 11. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!