Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El tudná magyarázni valaki,...

El tudná magyarázni valaki, hogy a pikkelysömör kenőcsöket hogyan kellene használni?

Figyelt kérdés
Pikkelysömöröm van. Kaptam rá egy kenőcsöt, egy vazelines fost. Három óra után sem szívódott be, összekentem vele mindent, amit csak lehet. Visszamentem az orvoshoz. Adott egy gélt. De ez sem szívódik be, most már két órája. Kifejezetten bele van írva, hogy ne érintkezzen használati tárgyakkal, köztük textíliákkal. Viszont az is benne van, hogy emiatt este használjam. Még is hogyan gondolják ezt, hogy lebegni fogok az ágy felett, vagy állva fogok aludni? Egyszerűen nem értem, hogyan gondolták az alkalmazását, hogy be nem szívódik, de azért használjam, és a bőrömön kívül máshoz ne érjen hozzá.
2021. aug. 11. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem is fognak mert ezeknek a kenőcsöknek ez a feladatuk hogy lefedve zsírosan tartják a felületet.
márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!