Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon izzadós vagyok ami...

Nagyon izzadós vagyok ami eléggé zavar. Lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon izzadós vagyok, mégha melegem sincs akkor is izzadok, ha mozgok kicsit.. Ez nyáron nem is annyira zavar, de télen mikor a munkahelyemen dolgozok (fizikai munka) eléggé nagy baj, hiszen könnyen megfázok így. Erre van valami gyógyszer, vagy kezelés? Az arcom nagyon. Csöpög az orromrol a víz. Meg a mellkasom, hátam..

21/F 192 cm 100 kg.



2021. aug. 12. 21:25
 1/7 anonim válasza:

A 192 cm-hez a 100 kg nem is sok, de akár túlsúly is okozhatja, vagy hormonális okokra vezetik még vissza.

Állóképességed milyen? Lehet kellene egy kis futás a kondíció javításához.

2021. aug. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az állóképességem szerintem elég jó. Nehéz Fizikai munkát végzek. Napi 12-19 órában,tonnákat mozgatok kézzel, úgyhogy szerintem a kondícióval sincs gond.
2021. aug. 24. 20:23
 3/7 anonim válasza:
Wooow. Az azért elég megterhelő lehet. Csak munkában jelentkezik a fokozott izzadás?
2021. aug. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ott még nem is zavarna (nyáron) de télen is ha dolgozok, mozgok munkába, legyen az csak pár doboz átpakolása, már megizzadok. Vagy munkán kívül, egyáltalán nem megterhelő feladatok elvégzése. Akkor is. Ami már jobban zavar, hisz frissen tusolva kellemetlen ha folyik az ember mellkasán hátán a víz. Vagy télen a munkába, könnyen megfázik az ember ilyenkor
2021. aug. 25. 19:49
 5/7 anonim válasza:
Szedsz valamit? Esetleg erős dohányzás? Használsz valamilyen étrendkiegészítőt? Nem tűnik normálisnak, meg kellene keresni a kiváltó okot.
2021. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit. Dohányzom de keveset. Napi 1-2 szál max 3.
2021. aug. 26. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézesd meg a szívedet szakorvossal.

Az is okozhatja alattomban.

2021. aug. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!