Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meggyőzne valaki hogy ne...

Meggyőzne valaki hogy ne oltassam magam?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok olyan értelmes és logikus érvekre amik az ellen szólnak hogy oltassam magamat.
2021. aug. 13. 14:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
25%
Én majd akkor oltatok, ha körülöttem tömegesen hullanak az emberek... 😂 Tedd azt te is.
2021. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

Nekem mindegy, hogy beoltatod-e magad, vagy sem. Kérésedre linkelem a Pfizer oldalát. A tesztelési fázisok, az előírtál kifejezetten minimális időtartama szerintem elég meggyőző:

[link]

2021. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2021. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

Ez a te saját döntésed, és szerintem már sok hónap alatt jártas vagy te is annyira a témában, hogy el tudd dönteni.

Az oltásnak és a nem oltásnak is lehetnek következményei, aszerint cselekedj.

Ha oltatsz, lehet később jön ki mellékhatás és meghalsz. Ha nem oltatsz, lehet Covidos leszel egyszer és abba halsz bele. Nagy rizikó mindkettő. Akár érmét is fel lehetne dobni, mert 50%-50% dolog.

Én nem oltatok, mert ez az egész dolog nem érdekel már. Tünetmentesen "vészeltem át" a Covidot a családommal együtt. Ha munkában kérnék, felmondanék, ilyen egyszerű. A kisebb rosszat választom.

2021. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 DeMoR ***** válasza:
28%

Sajnálom, de a konteókra nincs értelmes és logikus magyarázat.


[link]


Tudom ajánlani ezt a lejátszási listát viszont :


https://www.youtube.com/watch?v=tjV6FaW8VYI&list=PLAOz-LyWfK..

2021. aug. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
5 jaja... Mondja ezt egy kísérleti nyúl
2021. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
szerintem hozz egy döntést és vállald a következményeit. Ez a felnőtt lét alapja.
2021. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Mi pont a gyógyszerekkel nevettünk ezen a viccen:

Két nyúl beszélget,

-mizu beoltattad már magadat?

-nem, egyenlőre várom a humán tesztek eredményét

Gyogyszeriparban ilyenekkel viccelodunk, szerintem nem kell többet mondanom 😃

2021. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%

Van 3 fajta oltásellenes:


1. A teljesen retardált. Bill Gates ki akarja irtani az emberiséget, vagy valami hasonló dologban hisz.


2. A bizakodó. Úgy van vele, hogy a covidba az emberek többsége nem halt bele, ő meg saját bevallása szerint amúgy is egészségesen él. Aztán ha tényleg túl van rajta két orrfújással, akkor igazoltnak beigazolódottnak látja a bizakodását, ha lélegeztetőgépre kerül, vagy szövődményesen vérrög képződik nála, akkor meg csodálkozik. (ld. #4-es válaszoló)


3. A kommenttudós. Összeolvas mindenfélét, aztán okosabbnak hiszi magát a medikus professzoroknál.

ld. #2-es és #3-as válaszoló.

-Normál esetben 2 évig oltogatnak kis számú önkéntest a mellékhatások feljegyzése végett, most meg egy év alatt beoltottak több százmillió embert -> Az oltás #2-eske szerint veszélyes, inkább a covid.

-Több százmillió oltottból párnál kialakult szívizomgyulladást, akiknek 81%-a a cikk írásának időpontjában fel is épület -> Az oltás #3-aska szerint veszélyes. Szegény #3-aska el ne olvassa mondjuk egy mezei Algopyrin lehetséges nagyon ritka és közepesen ritka mellékhatásait, mert menten rosszul lesz!

2021. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
24%
Elnézést az elgépelésekért
2021. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!