Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Köhögés csillapítás házilag?

Köhögés csillapítás házilag?

Figyelt kérdés
száraz köhögés esetén
2010. aug. 29. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeletelj egy egesz hagymat, karikakra. Terittsd szet egy kistanyerra. Szord meg jol barna cukorral, hogy egeszet ellepje. Rakj ra egy masik kis tanyert. Varj kb egy orat. Mikor leveszed a fedo tanyert, szirupot fogsz talani, ami kifolyt a hagymabol. Ezt idd meg. Ha lehet ketszer egy nap csinald. Ize pont olyan mint a kohoges elleni szirupoknak, a gyogyszertarbol. Semmi hagyma ize vagy szaga nincs. Hidd el, segiteni fog.
2010. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

méz,

gőzölés (inhaláció)

hagyma(tea)

lándzsás útifű(szirup)

2010. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
kiskanál mézbe fokhagymát aprítani....nem a legfinomabb,de hatásos(mondjuk nekem ízlik:) )
2010. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat. Az első válaszlolónak: ezt nem lehet sima kristálycukorral is megcsinálni?
2010. aug. 29. 16:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. En igy hallottam, igy csinaltam, es akik probaltak, azoknak is igy segitett. probald meg kristly cukorral, lehet hogy mas ize lesz. zha belegondolok, igen, tln csak az zizeert javasoljak a barna cukrot. (Meg talan egeszsegesebb?
2010. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm!
2010. aug. 29. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!