Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Frontin - Xanax?

Frontin - Xanax?

Figyelt kérdés

Bocs a hülye kérdésért, de melyiket mire használják és mi a különbség a kettö közt?

Rendszeresen olvasok ezekröl, de fogalmam sincs, pontosan mire jók.

Aki ismeri ezeket, tudna pár mondatos felvilágosítást adni?



2021. aug. 16. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Gondolom az orvosod megadta a kellő infót. Vagy csak anyu szekrényében turkáltál?
2021. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Nyugtatók. Ugyanaz a hatóanyag,de elvileg a xanax kicsit erősebb.
2021. aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Egyébként ugyan az a kettő. Alprazolám hatóanyagú gyógyszerek.


Olyan mint a Fanta meg a Miranda. Mindkettő szénsavas narancs ízű üdítő, csak a márkanév más.

2021. aug. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a kettő, más a gyártója és a fantázia neve.
2021. aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Elsősorban szorongáscsökkentő. Szorongásos megbetegedésekre és pánikbetegség tüneti kezelésére használják (illetve itthon tévesen depresszió kezelésére is). A hatóanyag ugyan az mind a kettőben, ellenben a tablettában található vivőanyaguk kicsit más, így a Frontin kicsit gyengébb a valóságban és kevesebb ideig tart a hatás is.
2021. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
A xanax az eredeti, a frontin a másolat, generikum.
2021. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszokat köszönöm.

Az elsönek meg üzenem, éppen azért érdekel, mert nem ismerem egyiket, sem, nem is használom öket (meg senki ismerösröl sem tudok).

Így az orvos nem jön szóba, meg anyukám szekrénye sem, márcsak azért sem, mert több mint 1000 km-re élek töle!

Szóval az ilyen értelmetlen kötözködös válaszokat nyugodtan megtarthatod magadnak, ez csak téged minösít le!

2021. aug. 16. 11:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én frontint szedek generalizált szorongásra illetve pánikbetegségre.

A frontin nincs olyan erős mint a xanax. Például én tudom magamnak csökkenteni az adagot nincs elvonási tünetem miatta. Napi 3at kellene szednem 0,25-öst

De csak akkor veszem be ha esetleg pánikroham jönne rám. Hatása pedig 3-4ora hosszáig hat kb. És én kávét is iszom mellette

2021. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0,5öst bocsi el irtam
2021. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm, hogy válaszoltál.
2021. aug. 16. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!