Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lefekvés előtt 1 x 0.25 mg...

Lefekvés előtt 1 x 0.25 mg Frontin/Xanax rászokást eredményez?

Figyelt kérdés

Háziorvosom írta fel, ugyanis egy hónapja meghalt apum és nagyon rosszul alszom. Sokszor felkelek éjszaka, meg kb mindig vele álmodom, ami nagyon nyomasztó, mert általában tudom álmomban is, hogy meghalt. Eléggé gyógyszer ellenes vagyok, főleg ha nyugtatókról van szó.

Szerintetek ez a 0.25 mg Xanax vagy Frontin rászokást eredményezhet?



2021. ápr. 29. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2021. ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, de nem is ér xart sem!
2021. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 eddig 5x vettem be összesen, nekem segített. Nem azt mondom hogy nagyon remekül aludtam, de érezhetően jobban.
2021. ápr. 29. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ha tovább szeded, rá fogsz szokni.
2021. ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor inkább ezt most hanyagolom. Néha, mondjuk heti 1x az nem okozna problémát?
2021. ápr. 29. 11:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Jófej a háziorvosod. Nekem nem írta fel, pedig nekem is vannak komoly problémáim. Ráadásul rajongok vegyszerekért. Abszolut rá lehet szokni, de akkor növeled az adagot. Aztán növelheted amíg megmurdalsz, rohadt olcsó. Egyébként 0,25-öt én nem tolnék. Abban semmi poén nincs, viszont rászokni már arra is lehet. Az még nem öl meg de lassan tönkreteszi az életed, a legrosszabb választás.
2021. máj. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!