Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A csaladban van egy beteg...

A csaladban van egy beteg asszony.mar napok ota nem eszik.2021.08.14en probaltam hogy egyen a szajaba is tettem az etel ugyse eszik es innen kezdottek a bajok mivel nekem szokot kessel,leontott vizzel es az etelt a fejembe ontotte?

Figyelt kérdés
mit csinaljak hogy ez a hatas ne legyen rajtam mivel elegge erzelmes ember vagyok es ma 2021.08.16 erzem hogy nekem a halal lenne a megvaltas en vagyok 24 orabol 24 a legtobbet es 7 napbol 7et? mar elegem van mindenbol mar abbol is elegem van hogy veszem a levegot es nem akarok senkit magam melle es egy pasi be akarna lepni az eletembe es megprobaltam mar nem megy az se hogy ismerkedjek. koszonom a valaszokat
2021. aug. 16. 15:50
 1/3 A kérdező kommentje:
es a kerdojel nem helyen valo fent de mar nem birok semmit
2021. aug. 16. 15:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Most akkor itt mi a kérdés?
2021. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az hogy mit csináljak
2021. aug. 19. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!