Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg sok oltott ember van...

Tényleg sok oltott ember van a kórházakban?

Figyelt kérdés
Több helyről hallani, hogy sok, már beoltott ember került kórházba (baleseti ügyeket nem beleszámítva - pl karambol). Ennek mennyi az alapja, van e hivatalos oldal, ahol ez le van vezetve?

2021. aug. 17. 18:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%

Kórházban dolgozom. Kerülnek be oltottak is, igen, DE sokkal enyhébb általában a betegség lefolyása oltással, sokkal jobbak a túlélési esélyeik. Olyasmi ez, mint a TBC ellen kapott oltás, az se véd meg attól, hogy megfertőződj TBC-vel, de sokkal jobb esélyeid vannak, ha beoltva kapod el a betegséget.

Pontos statisztikát nem tudok, szerintem nincs.

2021. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

"Kerülnek be oltottak is, igen, DE sokkal enyhébb általában a betegség lefolyása oltással, sokkal jobbak a túlélési esélyeik"


Hát ha neked egy oltottnál enyhe lefolyásnak számít ha kórházba kerül akkor te vagy hazudsz vagy nem vagy normális!


Tudod mi az enyhe lefolyás ?Az ha egy hét alatt kórház nélkül otthon kifekszed!

2021. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
Lidlipú! Jól szórakozol, hogy a saját kérdésedre válaszolsz a másik profiloddal...?😂
2021. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%

Na jó nem... Csak szivatlak!😂😂

Rágjam meg a bubudat!

2021. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
A mostani helyzetet nem ismerem de a tavasszal igaz volt, a mentőorvos akit én ismerek azt mondta, szinte csak az oltottakat vitték befelé akkor mikor nagyban ment az oltakozás. Én kérdeztem tőle ha levonjuk az oltottakat akkor mit gondol lett volna egyáltalán harmadik hullám? Nem!
2021. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
22%

5-ös

Tavasszal alig volt még duplán beoltott, te nagyokos.

2021. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Aug.17:

85 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 11-en vannak lélegeztetőgépen.

2021. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
73%
Ebből mennyi az oltott?
2021. aug. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
[link] igen és egyre több lesz .lassan indulnak a krematoriumok mint mint indiában .csökkentik a népességet ezzel a csodaszerrel,
2021. aug. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
"Több helyről hallani" = egyesek azt irjak sok helyre a neten
2021. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!