Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj és szúr a térdem?

Miért fáj és szúr a térdem?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy mitől fáj és szúr a térdem. Amikor fekszem akkor csak simán fáj ilyen közepesen-gyengén, de amikor sétálok akkor sokkal jobban fáj és szúr is amikor rá állok. Amikor meg mondjuk lépcsőzni akarok akkor sokkal jobban szúr. Amikor meg levegőben ki szeretném nyújtani akkor is fáj jobban és kb ki se tudom nyújtani. De egy lábra nem tudok terhelni teljesen testsúllyal kb mert annyira szúr és fáj.

Sportolok heti 4-5ször(focizok,lány vagyok ). Azon gondolkoztam hogy lehet össze térdeltem valakivel de nem tudom, vagy rosszul támasztottam ki.



2021. aug. 19. 22:42
 1/2 A kérdező kommentje:

Ed azt elfelejtettem leírni hogy inkább lejjebb fáj a térdem jobb oldalon.

Meg szerinted/szerintetek mit csináljak vele?

2021. aug. 19. 22:49
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ezek alapjan sok minden is lehet, el kellene menned orvoshoz mielobb, es nem focizni ennyit amig nem lesz jobb a terded vagy amig nincsen diagnozisod es nem mondjak, hogy mehetsz focizni.


Remelem hamar jobb lesz es visszaterhetsz a palyara!

24/L

2021. aug. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!