Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elvileg “tombol” a koronavírus...

Elvileg “tombol” a koronavírus, mondják hogy jön a 4. hullám és nagyon kemény lesz. Tényleg ilyen fontos volt a vírus közepén megtartani a tüzijátékot, és összezsúfolni az embereket?

Figyelt kérdés
2021. aug. 20. 21:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Nekem tele van a tököm (nemcsak)ezzel a rohadt pénzkidobással. Be vagyok és voltam jelentve munkahelyeken,nem kis adókat fizetek...és iyen fa..sságokra költik😈 És hát igen...itt a 4. hullám...
2021. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

A kormányunk sohasem a logikus döntésekről volt híres.

Viszont annak is van oka, amiért tavasszal világszinten durva halálozás volt nálunk.

2021. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%

10-es

Nem is, a válaszom volt az.

És arra utal, hogy a kormány idióta, nem muszáj az embereknek is azoknak lenni.

2021. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
56%
Dehogy van itt, a vírus már a múlt, lecsengett. Sőt amíg még ezzel foglalkoznak, addigra már a következő világjárvány kopogtat.
2021. aug. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Horvátországban állítólag újra tombol...hazudnak?
2021. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg kb. 3 horvátot. Az a biztos, nem a hírek.
2021. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%
Itthon meg hogyha hallod, hogy covidosan köhögnek, akkor van vírus. Ha nem köhögnek, nincs járvány. Ez kb. ennyi. Gyengébbek kedvéért hangsúlyozom, hogy covidosan köhögnek, nem náthásan vagy influenzásan köhögnek.
2021. aug. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!