Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drog lehet halálos? Tavaly...

Drog lehet halálos? Tavaly novemberben 3x szívtam, pánikrohamaim lettek, halálfélelmem volt, úgy érzem meghalok, koncentrációs zavar, memóriazavar, stb. Azóta rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Marihuánaként árulták, de lehet, nagy valószínűséggel szintetikus drog volt. Mindenki nevetett tőle, én úgy éreztem hogy meghalok, majdnem kihívtuk a mentőket is. Tavaly november óta tiszta vagyok. De még megvan a deperszonalizációm, úgy érzem nem én vagyok a testembe, pánikrohamaim vannak, ez drog előtt sose volt. Meghalhatok? 16 éves vagyok, nagyot hibáztam, de élni szeretnék normálisan.. azóta úgy érzem megőrültem, mi lehet velem? Tönkretett a 3x-os drog?
2021. aug. 21. 20:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűen tönkrementem, nem az az ember vagyok már aki voltam, pedig csak egy hibát vétettem, fiatalon, 16 évesen. Egyszerűen naponta vannak rosszulléteim, félek hogy megőrülök ez miatt. Január óta szenvedek ezzel az egésszel, bele fogok bolondulni
2021. aug. 21. 20:21
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta marihuánától nem halnak meg és nem is mennek tönkre, Snoop dogg elég ismert ember nem is rejtegeti az élete ezen részét, mégis eszénél van. Viszont azt leszögezem ha sörből fogyasztott volna el annyit mint amennyi szálat el füstölt, akkor már lehet nem élne.
2021. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Mielött ilyesmit használsz, miért nem nézel utána, hogy mit okoz,.mi a következménye? 😉
2021. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert fiatal voltam, naív, hülye?
2021. aug. 21. 20:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy halsz meg... legalábbis nem emiatt.

Kicsit instabillá tetted a szoftveredet...rád ez így hatott.

Lehet te izgulós, félős, idegeskedős voltál kicsit jobban a többieknél, ès esetleg épp rossz pillanatban mentél ebbe bele.

Erősítsd a szellemed, próbálj meg minél több örömet, szeretetet, bizalmat érezni belül, és tanulj meditálni.

Van ez így.

2021. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös köszönöm. Pont akkor szakított velem és csalt meg a barátnőm 2 év után. Akkor csináltam. Hónapokig nem ettem normálisan, nem ittam, nem aludtam, tönkretettem magam és erre még jött a drog
2021. aug. 21. 20:43
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Halálos nem biztos, de egy életre megnyomorithat, nem mindenkinel ugyanúgy működik.

Kapitány Föveny Máté erről szóló addiktologiai munkáit ajanlom figyelmedbe, engem tanított.

Ki akartam próbálni a füvet, az ő előadása beszélt erről le.

2021. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, most jól beparáztattál. Aludni sem tudok és pánikrohamom is van hogy valami lesz velem vagy meghalok
2021. aug. 22. 00:15
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván nem. A pánikrohamok ettől teljesen függetlenek, szólj a szüleidnek, hogy kerítsenek pszichológust.
2021. aug. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szakértő, és ez csak az én tippem. Szerintem magas volt a dózis, és mint írtad nem voltál stabil abban az időszakban. Mivel idegeskedtél, talán szorongtál is, így a marihuána ezt erősítette fel benned. Ráparáztál, amitől pánikrohamod lett, most pedig szorongás szerű tüneteid vannak, mert félsz hogy bajod lett tőle. :) Nem valószínű, hogy bármi bajod lett tőle, valószínű, hogy csak a rossz emlék hozza ki belőled ezeket. Viszont ha nem múlik el, akkor tényleg kérj segítséget. Próbáld lefoglalni magad egyenlőre.

Sok sikert, és remélem tanultál belőle! :)

2021. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!