Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valahogy hivatalosan bele...

Valahogy hivatalosan bele lehet avatkozni a hormontermelésbe?

Figyelt kérdés
Nálunk a családban minden nő férfias, köztük én is. Anyai ágról jön. A nagymamám most konkrétan szakállas, az anyukám rövid hajjal egyértelműen férfi, én is annak néznék ki ha nem sminkelném magam. A húgom most 12 éves, és nála is elkezdődött ez. Már fiúsodik. Lehet ez ellen tenni valamit? Orvos tud valami olyan gyógyszert felírni, amivel rendbe kerülnek a hormonjai? Mert gondolom ezt még addig kellene megtenni, amíg van rá esély, és nem majd 6-7 év múlva mikor már ő is fiúnak fog kinézni.

2021. aug. 24. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
hát attól függ mennyire súlyos ? nem tudsz valami képet lineklni hogy csak kicsit vállas vagy vagy konkrétan Ádám csutkád van ?
2021. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Saját képet inkább nem osztanék meg. Így kerestem hasonlót: [link] Anyánk valahogy így néz ki (mínusz az izmok). Az ő nővére meg valahogy így, ugyanilyen domborulata az arcának is: [link]
2021. aug. 24. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne orvoshoz menni ezzel, ő tud pontosabbat mondani. Ha tényleg nincs rendben a hormonszintje és az okozza, akkor azon lehet segíteni.
2021. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!