Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy helyen majdnem meghalta...

Ha egy helyen majdnem meghaltam, és ez miatt nagy traumám lett, és amikor visszamegyek arra a helyre nagyon rosszul leszek, ezt hogy tudom leküzdeni?

Figyelt kérdés
Elég visszagondolnom arra a helyre, ahol rosszul lettem, és máris újból pánikrohamom lesz. És ez a sulim előtt van. Ott haltam meg tavaly majdnem, mert csináltam egy hülyeséget. Traumám lett. Mivel segítsek magamon? Szeptember elsejétől muszáj visszamenni.
2021. aug. 25. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első utad az iskolapszichológushoz vezessen, remélem, hogy van olyan nálatok.
2021. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Járok 4 hónapja pszichológushoz, és pszichiáterhez is, és most Frontint szedek.
2021. aug. 25. 15:57
 3/7 anonim válasza:
Mi történt azon a helyen?
2021. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Halálközeli élmény.. nem szívesen beszélek róla. Nagyon szégyellem is magam lány létemre, szakított velem a barátom, és belerángattak a fűbe, 1x alkalommal.. beparáztam és eufória
2021. aug. 25. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Poszttraumás stressz!!!!


Ez nem vicc, mielőbb terapeuta, mert mindig blokkolni fog az agyad, amikor bármikor az életedben ahhoz hasonló helyzetbe kerülsz.

2021. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy járok
2021. aug. 25. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Pozitív érzelem kapcsolással. Menj arrafelé és csinálj ott valamit, amit szeretsz. Pl. menjetek el egy barátnőddel oda fagyizni.
2021. aug. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!