Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az Izraeli vakcinakudarc után...

Az Izraeli vakcinakudarc után kijelenthető, hogy a magas átoltottság ellenére is számíthatunk erős korlátozásokra?

Figyelt kérdés
Az erősen átoltott Izraelben tombol a delta.

2021. aug. 25. 21:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

"allergiaszerú tünetekkel" elégnkevesen kerülnek kórházba.

A.súlyos esetek pedig tényleg pont olyan arányban oltottal Izraelben, mint a teljes populáció. Szóval lehet körbemagyarázni, de a mindenható Pfizer vakcina konkrétan semmit nem ér.

2021. aug. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kormány kommunikációjából úgy tűnik, hogy az oltatlanok készülhetnek korlátozásokra a közeljövőben.


Az oltottakra - szintén a kormány kommunikációja alapján - bizonyos kivételek fognak vonatkozni.

2021. aug. 26. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A válaszolók figyelmébe üzenem, hogy nem az a kérdező vagyok, akikre gondoltak. Ez egy anonim fórum, eléggé mellé lehet lőni azzal, hogyha szeritnetek én egy régi kérdező vagyok. Ti mellélőttetek.
2021. aug. 26. 12:23
 14/15 A kérdező kommentje:
Mellé lőttetek.
2021. aug. 26. 12:24
 15/15 anonim ***** válasza:
43%

A kormány oldaláról megmondták, hogy nem terveznek lezárásokat, illetve nyár elején úgy fogalmaztak, hogy a negyedik hullám nem fogja érinteni az oltottakat, de előfordulhatnak szigorítások - az oltatanokkal szemben -, pl. védettségi igazolvány visszavezetése.

Rengeteg embert nem érdekli a covid, viszont úgy vannak vele, hogy az oltástól se lesz semmi bajuk, ezért beoltatták magukat. Ők egy valamitől félnek. Hogy ismét bezárják őket, nem utazhatnak, nem mehetnek uszodába, moziba, koncertre stb. Az utolsó garancia, hogy nem lesznek általános szintű lezárások és korlátozások, azok a jövő tavaszi választások. Hiszen meg lett ígérve. A maszkviselés zárt térben lehet, hogy mindenkire fog vonatkozni, azonban ennek nincs akkora hatása a gazdaságra, mint az, hogy #maradjotthon és tapsolj az ablakban.

2021. aug. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!