Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől görcsölhet be a lábam?

Mitől görcsölhet be a lábam?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megyek dolgozni az első nap után ha le fekszem pihenni/aludni arra kelek hogy 'össze kapja a görcs ' a lábamat. Most rosszabb helyzetben vagyok mert ma mindkettőt egyszerre.. azóta nem azt mondom hogy nem bírok lábra állni de nagyon fájnak .
2021. aug. 26. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs magnézium vagy káliumhiányod?
2021. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is magnéziumhiányra tippelnék, az viszonylag tipikus indok szokott lenni. Nem ilyen mértékben, de nekem is volt már ezzel gond.

Ha ennek pótlása nem segít, akkor viszont fordulj orvoshoz.

2021. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Visszér esetleg?
2021. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1es és 2es még eszembe sem jutott ez. Mindenképp nézek valamit ami pótolhatja ezek hiányát. 3as láthatóan nincs de úgy hittem én is hogy kialakulóban van és azért fáj. Mindenesetre keresek valami csoda bogyót a magnézium/kalium pótlására . Köszönöm a válaszokat.
2021. aug. 26. 15:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Első körben szerintem menj el laborba és nézesd meg az értékeid
2021. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor jelentkezik, ha munkába mégy ? Szabadnapokon nem ? Milyen fajta munkát végzel, mennyit állsz, van túlsúlyod ?
2021. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez a 3. Alkalom és igen munka után mikor meg pihenek alvás közben jön elő a görcs. Hát elég nehéz behatárolni mert diák munkás vagyok és mindig más munkát kell végeznem de tegnap este elég pörgős volt egyébként álló munka . Nincs túlsúly.
2021. aug. 26. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!