Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ópiát túladagolásától vagy...

Az ópiát túladagolásától vagy annak megvonásától lehet inkább meghalni?

Figyelt kérdés

Eddig úgy tudtam, h túl lehet adagolni és meghal az illető.

de hallottam egy filmben, hogy "az ópiátotba nem lehet túl könnyen belehalni, de a megvonásába igen".


akkor mi az igazság?

(gondolom, intravénás használatról van szó)



2021. aug. 26. 21:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

húúúhát én most eléggé kész vagyok de most értem ide - szóval írok valamit

a suboxon az valóban drága de azért ki lehet bírni 10 ezer körül van egy hétre

na de a hernyó mag pakkonként 15 vagy 20 ezer. majdnem olyan drága lett mint a kóla

A szervezet megszokja a folytonos ópitásos nyugalmat - és ez átalakítja a működést. Használat közben általában leáll a légzés, és úgy halnak meg. Az Elvonást azt nem tudom pontosan, mert én nem használtam túl sokáig. De lehet ott is légzésbénulás miatt áll be a halál. Viszont ez csak tipp...

2021. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

na igen, de aki nem heroinozott, huh sztem elég drága az a heti 10-es ... na meg nemtom hány mg, de gondolom, lehet h nem is elég az a heti 10-es mert több kell abból, fene tudja.


mit értesz azon h ópiát-nyugalom ? ezt nemtom hova tenni.


és mit alakít át a szervezet működésében? akkor gondolom, itt lesz a kulcs, h miért lehet meghalni a megvonásban.

2021. aug. 31. 11:00
 13/19 anonim ***** válasza:

hát a heroinból simán el lehet nyomni napi 1 grammot is ami minőségtől függően 15 vagy 20 e is lehet (de aki rajta van akár több grammot is simán elnyomhat)


az ópiátos nyugalom az ilyen külön fless amit csak az opk tudnak

forróság önti el az embert - és pl a barnán elég komoly fless (ütés) van

ez egy ilyen békés kis nyugalommá alakul


összességében boldogság érzések vannak és a heroin adja legtisztábban az ópiátos érzést


de vannak más érzések is

a kokain pl belőve sokkal komolyabb érzést ad mint a heroin - csak az 10 vagy 15 perc..., és már csökken is ~ kb 50 perc múlva meg el is múlik


nagyon sok különféle ilyen örömérzés/boldogság van - de barna és a fehér mindenképp dobogósok lennének - ha az instant boldogságot mérnék :)

2021. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

a szervezet működésében meg elég sokmindent átalakít

visszafogja az anyagcserét - lassítja a légzést - érzéketlenné tesz

amikor rászokik valaki az elején erős - de eljöhet az a pont amikor azért kell h ne legyen rossz

az egész egy nagyon veszélyes buli...

2021. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
viszont aki ilyenekkel lövi magát - az tudja h akármikor a következő lehet az utolsó :)
2021. aug. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

1 gramm? jézus ... ahhoz képest h orvosilag 5-10-15 mg-okról szoktak beszélni, az nagyon durva.


oké, belassítja az anyagvserét, lelassítja a légzést, na de ezek ellentettjec egyik se halálos, ha megvonás van, nem? vagy fel tud gyorsulni annyira az anyagcsere h halálos legyen?


de gondolom h aki napi 1 grammot fogyaszt, annál tényleg bnincs visszaút, vagy hát fene tudja, de kemény ügy.

vagy vannak jó tapasztalatok leszokásról azért?

2021. aug. 31. 13:13
 17/19 anonim ***** válasza:
2021. szept. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

az durva. na de és ez egy az egyben a heroinéval egyező erősségű? akkor ennyire lazán keleték az USA-ban ezt? ez azért lep meg, mert ahogy eddig hallottam, ott még a Xanaxra is ugranak, ha valakinél azt találnak ... sőt, állítólag felíratni is nehéz.

szóval ez így elég fura

2021. szept. 3. 11:59
 19/19 anonim ***** válasza:

az oxy nem olyan erős mint a barna, de lehet nem sokkal marad el tőle

(az oxy-t nem próbáltam, így nem tudok véleményt mondani..)

viszont szerintem jó lehetett ott kint oxy-zni, mert annál könnyű lehet belőni a pontos adagolást :)

2021. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!