Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet nem itt kéne erre...

Tomka 2838 kérdése:

Lehet nem itt kéne erre választ találnom de hátha, eddig de reggelente nem bírok fel kelni időbe, hiába fekszem le időben, valami tipp?

Figyelt kérdés
2021 márciusban ki mentem németbe és 1 hete jöttem haza, ott gond nélkül keltem fel, mielőtt ki mentem ugyan ez volt nem birtam fel kelni, és most sem hiába van 1000 ébresztő max hangerőn nem kelek fel, valaki hozzám szól azonnal fel kelek, valami tipp esetleg
2021. aug. 28. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán ott rá voltál arra állva, hogy úgyis fel kell kelni, mert irány a meló, itt meg most pihenni akar végre a szervezeted. Adj időt.
2021. aug. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most is dolgozom, de igen ezt mondták mások is, pedig szeretek ott melózni ahol melózok de így elég nehéz lesz meg tartaniz🥺🖇️🔒♾❤️
2021. szept. 2. 10:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!