Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pucér csiga ment a számba,...

Pucér csiga ment a számba, ettől lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Füvet nyírtam és hát egy kisebb csiga maradvány ment a számba. Azonnal ki is köptem, de hallottam olyat, hogy valaki lebénult mert fogadásból megevett egy nyers csigát.

2021. aug. 28. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Egy csigától nem fog senki lebénulni, de attól, hogy a szádba került egy csiga, amit ki is köptél, végképp nem
2021. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen és? Azt is hallani hogy a szúnyogoktól maláriát lehet kapni. Mégse lesz maláriás mindenki, akit megcsíp egy szúnyog.
2021. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lebénult, hanem megfulladt. Mert nem tudta le nyelni a csigát és az le tapadt a nyelő csövébe. De az élő csiga volt. És nem csak a szájába került pár másod percre hanem meg próbálta le nyelni
2021. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehezen tudom elképzelni, hogy fűnyírás közben röpködnének a csigák.
2021. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a csigák.

Kutyaszartól kezdve minden. Én ezért nem is szeretem a csak rács vagy csak szemüveg arcvédőt. Én mindig olyant hordok ami telibe plexi és az egész arcot védi. De még így is volt hogy köpdöstem kifelé a kitudja mit.

2021. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Ti mi a franccal nyírtok füvet, hókotróval?
2021. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem állandóan vágódik a plexire, de ha egész nap dolgozol akkor el kerülhetetlen. Az autókra is veri a kavicsot ha nem húzunk ponyvát vagy ha valami ablak mellett vágunk azt is takarni kell hogy ki ne verje a kő vagy valami galy ha fel repíti. Én vállra akasztható kézi fűkaszáról beszélek. Nem ráülős fűnyíró traktorról, vagy tologatós fűnyíróról.
2021. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Minek tátod a szádat az udvaron?
2021. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban koszos kézzel nyúlkáltam a számba, miután csigákat, gilisztákat, meg egyéb ˝fincsiségeket˝ fogdoztam, és még élek, szóval szerintem neked se lesz bajod :)
2021. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!