Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használ a horkolásgátló tapasz?

Használ a horkolásgátló tapasz?

Figyelt kérdés
Láttam a gyógyszertárban horkolás elleni, orra ragasztható tapaszt. Hatékony ez? Próbálta már valaki?
2010. aug. 30. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 AnneShirley válasza:

Szia!


Mi is mindent megpróbálunk a férjemmel, mert ugyan én majdnem kórosan rossz alvó vagyok, de emellé ő úgy horkol, mint egy kaszárnya katona. Próbáltuk a sprayt és a tapaszt is. Mi arra jutottunk, hogy az első pár napban mindkettő jó volt, de aztán e mellett is fokozatosan visszajött a horkolás :( De próbáljátok ki, biztos sokmindentől függ, a tapasz ráadásul nem is olyan drága... 1000 körül van.

2010. dec. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. dec. 2. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvastam egy műtétről, amelyet magánklinika végez, de OEP-támogatással, tehát a műtétért nem kell fizetni, csak az altatás és a konzultáció díját.
2010. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!