Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felhőbe kilőtt receptet...

Felhőbe kilőtt receptet meddig lehet kiváltani?

Figyelt kérdés

Tavaly októberben lett "fellőve", de sok minden közbejött és most jutottam el oda hogy meg tudnám venni és ki akarom váltani. (Nem sürgős egyébként, és elég drága, azért sem siettem vele.)

Az lenne a kérdésem, hogy egy ilyen e-recept meddig váltható ki? Nem vagyok tisztában hogy ez hogyan is működik, pár hónap után eltűnik-e a felhőből, vagy véglegesen ott marad.



2021. aug. 30. 08:53
 1/6 A kérdező kommentje:
(Pontosabban egy védőoltásról lenne szó, nem tudom arra is ugyanazok a szabályok érvényesek-e mint egy gyógyszerre, vagy sem.)
2021. aug. 30. 08:57
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap, mint a papír alapú. Nem azért, de amit közel 1 éve írtak fel, azt miért most akarod bevenni? Ennyi idő alatt nyilván magadtól is meggyógyultál. Milyen gyógyszer ez?
2021. aug. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A recept 90 napig érvényes.
2021. aug. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy 90 napig érvényes a gyógyszer. Viszont a védőoltás, mivel nem konkrét betegségre kapod, hanem megelőzés céljábol így nem tudom, hogy arra is ugyanaz vonatkozik e. De jó esély van rá, hogy igen.
2021. aug. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem, akkor valószínűleg újra fel kell íratnom. Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz!

#2 Írtam, hogy oltásról lenne szó, nem voltam beteg. Azért nem váltottam ki mert anyagilag nem voltam olyan helyzetben hogy több mint 50 ezret kiadjak erre, és mivel nem is kellett sürgősen beadni, így idáig halogattam.

2021. aug. 30. 10:38
 6/6 anonim ***** válasza:
90 nap
2021. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!