Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ver gyorsan a szívem,...

Miért ver gyorsan a szívem, ha alkoholt iszok?

Figyelt kérdés

Ha akár csak egy pohár fröccsöt iszok, egyből gyorsan és erősen kalapál a szívem. Miért van ez? Nem kéne innom alkoholt?

25N



2021. szept. 1. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen ismerősöm, ezért sose ivott sokat. Ötletem sincs mitől függ, de talán neked is figyelembe kell venned a tested reagálását, csak mértékkel.. :)
2021. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol méreg ,akinek a szervezete jó az tiltakozik rosszul van vizet kér kiokadja stb ....
2021. szept. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

Hát én sose ittam sokat, még 20 éves bulizós koromban is mindig mértékkel ittam, mert már kevéstől is berúgok😀Lehet az utóbbi időben valamiért nem bontja le rendesen az alkoholt a szervezetem vagy nem tudom...de azért gáz, hogy egy pohár bort se tudok meginni anélkül, hogy felszökne a pulzusom:( Más nem tapasztal ilyet?

2021. szept. 1. 11:04
 4/4 anonim válasza:
Na én pont igy vagyok. De nem mindig. Én megfigyeltem, ha pl aznap rossz a hangulatom sokat szorongok akkor van ez. Máskor annyira nem. Nem lehet hogy nálad is ez van?
2021. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!