Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Székletürítés könnyítése?

Székletürítés könnyítése?

Figyelt kérdés

!Lehet hogy egyesek számára nem tetsző kérdés!

Nem, nem troll.


Szóval megkezdődött az iskola😒. És mivel a nyári szünetben nem keltem fel hajnali négykor nagywécézni, ezért átállt a szervezetem és ezt a dolgot este végzem.

Viszont mindig reggel indulás előtt szoktam hogy kibírjam, és hiába megyek el este, mert utána reggel nem kell, és az iskolában meg persze hogy igen. És igen van wc ott, de középsuli, nyilván beszólnak érte a "nagyok" amelyik olyan, meg úgy nem jó stb.


Szóval lehet valahogy ezt újra visszaállítani lehető leggyorsabban, hogy reggel könnyen eltudjam végezni a dolgom?


Mégegyszer bocsj ha felkavaró vagy akármilyen ez a kérdés, komolyan kérdezem.



2021. szept. 2. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Mindez azért van, mert azok táborát erősíted, akik gongütésre jártak-járnak WC-re, aztán ha borul az időrend, szarban vagytok, szó szerint.

Aki akkor megy, amikor ingere van, annak nem gond akár 24 órát is visszatartani gond nélkül, ha éppen nem tud vagy nem akar mégse menni. Aki meg az órát figyelte, annak ez már pszichés.

Soha nem gondolkodtál el olyanon pl, hogy ugyan miért kéne mindig pont ugyanakkor kakkantanod, hiszen nap, mint nap mást és más mennyiségben eszel, más a napi aktivitásod stb. Pont az lenne a furcsa, ha lent meg mindig minden ugyanúgy történne ennek ellenére.

2021. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, középiskolás létedre gondot okoz a uralkodni a testeden, illetve problémát jelent a WC-zéssel kapcsolatos hely és időtényezők koordinálása.

Hmmmmm.

Mégis, mire gondolsz, ezt ki tudná helyetted megoldani? ;)

2021. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!