Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet csontrák az ujjamon?...

Ez lehet csontrák az ujjamon? (kép)

Figyelt kérdés

Ma eléggé beütöttem az ujjam, amikor vettem le at övem. Pár másodpercig nagyon fájt, mintha ideget találtam volna el. Azóta nem fáj, de most vettem észre, hogy van egy kemény púp a helyén, ami nagyobb, mint a másik kezemen. Ez csak a sérüléstől van, vagy lehet csontrák, amit eddig nem vettem észre?


kép itt: [link]


2021. szept. 4. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem rák, az nem így alakul ki.
2021. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Ajjaj, ez bizony csontrák, ebből amputáció lesz.
2021. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
világos, de általában sérülésnél veszik észre a csontrákot
2021. szept. 4. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Eddig is itt volt, vagy csak a serules kovetkezteben kerult oda?

Egyebkent igen, a serules vizsgalatanal szokott kiderulni, ezert tevesen hiszik azt sokan, hogy utes hatasara alakul ki mellrak, csontrak es hasonlok, de semmi koze egymashoz a kettonek. Szimplan azert seruleskor derul ki, mert akkor kerul orvoshoz az ember, szimpla veletlen es egyben szerencse is.

2021. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát szerintem ott volt, de nem volt ekkora. a másik ujjamon is van púp, csak kisebb
2021. szept. 4. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Biztosan nem az, de ha nagyon félsz, akkor nézesd meg! De biztosan nem az, az ember eleve nem teljesen szimmetrikus.
2021. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem rák.
2021. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!