Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg hatékony eszköz a...

Tényleg hatékony eszköz a fogyáshoz a Choko lite fogyasztása (tapasztalatokat szeretnék kérni, mert már majdnem rendeltem...de, ha meggyőzőek a tapasztalatok, akkor fogok)?

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 17:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem jól írtam (helyesírásilag)...de értitek így is a kérdést.
2021. szept. 5. 17:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kaloriaszamolas es sport, ennyi a fogyas titka. A penztarcad lesz csak vekonyabb ezektol a szaroktol, de ez mar nyilvan a te dolgod, mindenki a sajat hibajabol tanul.

Ennel a termeknel kulonosen pofatlan a hirdetes, mert azt irja, hogy 4 het alatt 24 kilo fogyas..LOOL :D

Persze.

2021. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a csodaszerek mind kamuk
2021. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!! - Nekem is gyanús. Hasonló (más amennyire hasonló) termékkel nekem már volt sikerem...a 90-es évek elején, vagyis már majdnem 30 éve. Ez volt azUltra Diet Quick...por. Ám, ott nem csak annyi volt a 'feladat', hogy fogyasztani kellett a terméket, hanem meg volt szabva, hogy mellette még mennyit - miféléket lehet enni...vagyis a bevitt kalória...mint írtátok is. És az azért nagyon nem mindegy. Az U D Q annyival segítette a fogyókúrát, hogy (legalább is a leírás szerint) benne volt minden fontos anyag, ami a szervezetnek kel....vagyis, ha az ember azt fogyasztotta, és mellette diétázott, nem kellett attól tartania, hogy valami létfontosságú anyagok kimaradnak a szervezetéből. Vagyis adott egy Pszichés biztonságérzetet....és, hát, remélem, hogy a valóságban is megvoltak benne azok az anyagok...és nem azért vagyok 'ilyen...amilyen vagyok...mert életem egy szakaszában sérültem a nem kielégítő táplálkozás miatt...(smile)
2021. szept. 5. 19:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze, jó lenne, ha olyan személy is írna, akinek konkrét tapaszatalata van vele (végülis ezt kértem direkt...mert ez lenne a biztosabb info)
2021. szept. 5. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Persze, jó lenne, ha olyan személy is írna, akinek konkrét tapaszatalata van vele (végülis ezt kértem direkt...mert ez lenne a biztosabb info)"

Szerinted épeszű ember bedől ilyennek?

A kalóriadeficit az egyetlen, amivel egy egészséges ember fogyni tud.

És ott is a havi 1-2 kiló súlyvesztés a normális.

2021. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, nagyjából egyetértek. Nem vagyok profi táplálkozástudományi szakember..de azt el tudom képzelni, hogy bizonyos (nem tiltott, nem káros) anyagok szervezetbe juttatásával jelentősen (vagy csak valamelyest) javulhat az emésztés, az anyagcsere - s ennek (is) lehet fogyasztó hatása (persze, én se a havi tizenakárhány kilós fogyásra gondolok...mert - mint köztudott- az egészségtelen...és nem is lehet tartós.
2021. szept. 5. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!